نمونه تبلیغ شغل

خلاصه
1400/11/08

می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه یک تبلیغ برای شغل یا کسب و کار خود بنویسید و ده مثال از نمونه تبلیغ کسب و کار و در پایان این مقاله چندین سایت رایگان را جهت ثبت آگهی شغل بهنمونه تبلیغ شغل
امروزه کسب و کارهای زیادی وجود دارد که همه روزه به کارهای متنوعی می باشند. همه افراد این کسب و کارها را از روی تبلیغات و آگهی های که ثبت می کنند می‌توانند بشناسند و کسب و کارهای ارائه دهنده خدمات و کالاها هم از همین طریق می توانند درآمد خود را افزایش دهند. برای این که توسط افراد زیادی دیده و معرفی شوید و تمایل داشته باشید کاری کنید که مراجعین و مشتریان به آسانی به شما دسترسی داشته باشند باید تا می توانید تبلیغات خود را در محیط های تبلیغاتی مانند تبلیغات اینترنتی، ثبت آگهی در سایت های تبلیغاتی، ثبت آگهی در فضای مجازی، ثبت آگهی در نشریه ها و غیره ثبت کنید.

در این مقاله آموزشی می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه یک تبلیغ برای شغل یا کسب و کار خود بنویسید و ده مثال از نمونه تبلیغ کسب و کار و در پایان این مقاله چندین سایت رایگان را جهت ثبت آگهی شغل به شما معرفی کنیم.

از تبلیغات درج شده در این صفحه که مربوط به تبلیغ کسب و کارهای ارائه دهنده خدمات و کالاها است می توانید در سایت های تبلیغات شغل، سایت های آگهی شغل،کانال های خود، پیج های اینستاگرام، استوری های و غیره استفاده کنید.

همچنین در پایان این مقاله به شما چندین سایت تبلیغات شغل و سایت هایی که می توانید به صورت تخصصی درون آنها انواع تبلیغات شغل یا تبلیغات مشاغل را درج کنید معرفی می کنیم.

با کمی تغییر در متن تبلیغات مثال زده شده و به آسانی می توانید آنها را به دلخواه خود تغییر داده و در تبلیغات خود از آن ها استفاده کنید برخی از این مثال ها عبارتند از:

ده متن نمونه تبلیغ شغل
در اینجا فرض شده است که شغل شما فروش کالایی با عنوان لوازم یدکی می باشد و می خواهید برای کار خود که فروش لوازم یدکی است یک تبلیغ بنویسید. توجه داشته باشید شما می توانید بجای لوازم یدکی، نام محصولات خود را بنویسید.

مثال یک:
فروش فوق العاده لوازم یدکی
فروش فوق العاده لوازم یدکی با قیمت ارزان و کمترین قیمت ممکن. جهت سفارش انواع لوازم یدکی  با شماره تلفن های ... تماس حاصل فرمایید.


مثال دو:
اجرا و فروش انواع لوازم یدکی در شهر ...
فروش انواع لوازم یدکی از جمله لوازم یدکی پراید، لوازم یدکی سمند، لوازم یدکی هیوندای  زیر قیمت بازار ارزان با بهترین کیفیت و قیمت عالی. تلفن پذیرش سفارش: ....


مثال سه:
پخش لوازم یدکی (نام برند شما) در ...
پخش لوازم یدکی از جمله انواع  لوازم یدکی پراید، لوازم یدکی سمند، لوازم یدکی هیوندای در تهران و شهرستان ها با قیمت کف بازار. تلفن سفارش ...


مثال چهار:
فروش لوازم یدکی مستقیم و بی واسطه
 فروش لوازم یدکی بصورت مستقیم و بدون واسطه بصورت ‌کلی و جزئی. تلفن مشاوره و سفارش ... با خرید انواع لوازم یدکی بصورت مستقیم و بدون واسطه سودهای بالایی را هنگام فروش کسب کنید.مثال پنجم:
خرید و فروش لوازم یدکی زیرقیمت
فروش انواع لوازم یدکی از جمله انواع لوازم یدکی پراید، لوازم یدکی سمند، لوازم یدکی هیوندای و غیره با کمترین قیمت ارسال فوری به سراسر کشور. جهت سفارش با ما در تماس باشید. تلفن: ....


مثال ششم:
لوازم یدکی ... (نام کسب و کار خود)
در صورت نیاز به  لوازم یدکی  یا  انواع لوازم یدکی پراید، لوازم یدکی سمند، لوازم یدکی هیوندای کافی است با ما تماس بگیرید. تلفن.... (پاسخگویی بصورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل)


مثال هفتم:
فروش لوازم یدکی مستقیم از تولیدی
خرید و فروش لوازم یدکی کلی و جزیی با قیمت مناسب و رقابتی ویژه همکاران لوازم یدکی با قیمت همکار. تلفن ....

مثال هشتم:
فروش لوازم یدکی با قیمت همکار
جهت سفارش لوازم یدکی بصورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت همکار با ما در تماس باشید. تلفن سفارش .... جهت مشاوره خرید با استعلام قیمت انواع لوازم یدکی را با ما در تماس باشید. پاسخگویی بصورت 7 روز هفته.


مثال نهم:
لوازم یدکی بدون واسطه مستقیم از کارخانه
جهت سفارش لوازم یدکی و خرید بصورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید کننده با ما تماس بگیرید. تلفن سفارش ...

مثال دهم:
سفارش لوازم یدکی با قیمت کف بازار
جهت سفارش انواع لوازم یدکی از جمله لوازم یدکی پراید، لوازم یدکی سمند، لوازم یدکی هیوندای و غیره فقط کافی است یک تماس بگیرید. تلفن سفارش ...

معرفی سایت ثبت تبلیغ شغل
همانطور که در بالا گفتیم در این قسمت می خواهیم چندین سایت را جهت ثبت آگهی ارائه خدمات شغل یا مشاغل،کسب و کار به شما معرفی کنیم این سایت ها عبارتند از:


یک: سایت شرکت برند
سایت شرکت برند به نشانی اینترنتی www.SherkatBrand.ir  یک سایت خیلی خوب جهت ثبت آگهی شغل و  مشاغل،کسب و کار می باشد در این سایت می توانید آگهی های تبلیغاتی خود را به آسانی ثبت کنید و درآمد خود را افزایش دهید. برای شروع کار و ثبت آگهی رایگان شغل از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید و سپس ادامه مراحل را دنبال نمایید.سعی کنید تمامی مراحل را بصورت کامل انجام دهید تا فوری به مشتریان معرفی شوید. سایت شرکت برند یک سایت تخصصی جهت ارائه خدمات  شغل و مشاغل،کسب و کار است.


دیگر سایت های درج تبلیغات شغل
از سایت های دیگر که می توانید درون آنها انواع تبلیغات شغل را رایگان ثبت کنید می توان به سایت نت موج نیازمندی های آنلاین به نشانی NetMoj.ir، سایت موج آگهی به نشانی MojAgahi.ir، سایت آبشار آگهی به نشانی AbsharAgahi.ir، سایت آسمان تبلیغ به نشانی AsemanTabligh.ir، سایت نت پسند به نشانی NetPasand.ir و غیره اشاره نمود. هر کدام از این سایت ها، سایت های خوب و پربازدیدی جهت ثبت آگهی شغل می باشند.


این مطالب برای چه کسانی مناسب است؟
این مطلب برای افرادی مناسب است که به دنبال نمونه متن تبلیغ شغل، نمونه آگهی تبلیغاتی شغل، نمونه تبلیغ شغل، متن آگهی شغل، متن تبلیغات اینترنتی شغل، نمونه متن استوری ارائه خدمات شغل برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، نمونه تبلیغات شغل، تبلیغ برای شغل و مشاغل،کسب و کار  ، تبلیغ برای شغل ، تبلیغ شغل    و غیره می گردند. همچنین برای افرادی مناسب است که به دنبال سایت تبلیغات تخصصی شغل  و غیره می باشند.


معرفی شرکت ها به ترتیب ستاره در سایت شرکت برند
کسب و کار
آریان
تهران
کسب و کار
آموزشگاه دخترانه و پسرانه فنی و حرفه ای اسما
تهران
09124580399
کسب و کار
آموزشگاه شطرنج حرفه ای
کرج
09361852984
کسب و کار
آموزشگاه آزاد علمی دخترانه آموزش پیشرو
اهواز
09166066806
کسب و کار
آموزشگاه موسیقی تهران نُت خدمات آموزش
تهران
09122309165
کسب و کار
آموزشگاه موسیقی آوایش تهرانپارس
تهران
09196414682


اگر شما هم تمایل دارید شغل خود را تبلیغ کنید برای شروع روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «شرکت برند» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.سایر مطالب آموزشی سایت شرکت برند :